Akce

AKCE – Masáže studentek fyzioterapie

I tento akademický rok budou probíhat masáže studentek fyzioterapie, příspěvek za terapii bude 400 Kč/hod (pro studenty 300 Kč/h). Při terapii jsou použity masážní techniky – Breussova masáž, baňky, reflexní terapie a další. Prosím berte v úvahu, že se jedná o... číst více

Zajímavosti

Masáž

Terapie léčivé ruce

Celostní Terapie Léčivé Ruce (90 min.)

Léčí člověka jako celek, využívá léčebných technik aktuálně nejvhodnějších pro klienta.
Čerpá z reflexní terapie, masáží, elektropunktury, akupresury, baňkování, Irisdiagnostiky, psychosomatiky.

Celostní znamená zjistit a léčit příčinu a léčit člověka jako CELEK, protože fyzické i psychické problémy vždy spolu souvisí!

K terapii dále využívám diagnostiku z oka, z chodidel, ale i harmonizaci čaker, uvolňovací cvičení, detoxikaci organismu, doporučení stravy a léčivou energii mých rukou.

Příklady terapie:

  • Celostní terapie „Léčivé ruce“ při bolestech pohybového aparátu je např. sestavena z odblokování krční páteře v sedě, zábalu lávovými kameny, Breussovy masáže + podle potřeby uvolnění reflexní terapií zatuhlých a zablokovaných míst na zádech, reflexní terapie chodidel. Po celou dobu masáže – detoxikační zábal nohou. Na závěr umocnění celé masáže – působení léčivou energií.
  • Celostní terapie „Léčivé ruce“ při úzkostech, nedostatku energie, neurčitých bolestech, opakujících se zdravotních problémech atd. je např. sestavena ze zjištění blokací energie, harmonizace čaker, reflexní masáže plosek nohou, detoxikačního zábalu. Na závěr umocnění celé masáže – působení léčivou energií.

Každému klientovi nastavuji terapii přímo na míru, využívám léčebných technik aktuálně pro něj nejvhodnějších. Každá terapie se u jednotlivých klientů může lišit. Samozřejmě terapii vybírám vždy po domluvě s klientem.