Akce

Nově ! Akce na listopad a prosinec

Zdravotní masáže studentek fyzioterapie každý čtvrtek odpoledne. Při masáži jsou použity fyzioterapeutické techniky, Breussova masáž, popř. reflexní terapie. Prosím berte v úvahu, že se jedná o práci studentek, proto také procedura stoji jen 300 Kč/hod. Je ale možné ,... číst více

Zajímavosti

Celostní Terapie

Celostní Terapie

Celostní Terapie Léčivé Ruce (90 min.)

Léčí člověka jako celek, využívá léčebných technik aktuálně nejvhodnějších pro klienta.
Čerpá z reflexní terapie, masáží, elektropunktury, akupresury, baňkování, Irisdiagnostiky, psychosomatiky.

Celostní znamená zjistit a léčit příčinu a léčit člověka jako CELEK, protože fyzické i psychické problémy vždy spolu souvisí!

K terapii dále využívám diagnostiku z oka, z chodidel, ale i harmonizaci čaker, uvolňovací cvičení, detoxikaci organismu, doporučení stravy a léčivou energii mých rukou.

Příklady terapie:

  • Celostní terapie „Léčivé ruce“ při bolestech pohybového aparátu je např. sestavena z odblokování krční páteře v sedě, zábalu lávovými kameny, Breussovy masáže + podle potřeby uvolnění reflexní terapií zatuhlých a zablokovaných míst na zádech, reflexní terapie chodidel. Po celou dobu masáže – detoxikační zábal nohou. Na závěr umocnění celé masáže – působení léčivou energií.
  • Celostní terapie „Léčivé ruce“ při úzkostech, nedostatku energie, neurčitých bolestech, opakujících se zdravotních problémech atd. je např. sestavena ze zjištění blokací energie, harmonizace čaker, reflexní masáže plosek nohou, detoxikačního zábalu. Na závěr umocnění celé masáže – působení léčivou energií.

Každému klientovi nastavuji terapii přímo na míru, využívám léčebných technik aktuálně pro něj nejvhodnějších. Každá terapie se u jednotlivých klientů může lišit. Samozřejmě terapii vybírám vždy po domluvě s klientem.