Akce

AKCE – Masáže studentek fyzioterapie

I tento akademický rok budou probíhat masáže studentek fyzioterapie, příspěvek za terapii bude 400 Kč/hod (pro studenty 300 Kč/h). Při terapii jsou použity masážní techniky – Breussova masáž, baňky, reflexní terapie a další. Prosím berte v úvahu, že se jedná o... číst více

Zajímavosti

Zkušenosti Klientů

 

Dobrý den,

děkuji Vám za datlové tyčinky. Jsou skvělé! Vyzkoušela jsem je pro vytrvalostní běh, energie vydrží dlouho po konzumaci. Vyzkoušel je i sportující syn, který je potravinový alergik, pro něj jsou ideální, jelikož neobsahují ořechy. Moc si je pochvaluje. Prostě účinná a zdravá tyčinka, která navíc výborně chutná!

Zdravím. Alena L.


 

Dobrý den,

zpočátku zcela skeptická z datlové tyčinky…..říkala jsem si, to bude slaďárna, zas něco nového. Rozdělila jsem si ji na dva díly. První jsem snědla v práci, když už jsem se svíjela hlady, naprosto mě zasytila a dodala energii pracovat dál. Další kousek jsem si vzala po běhu, který dělám rekreačně. Nejsem nijak trénovaná….vzala jsem si ji a dalo by se říci, že jsem mohla jít běhat znovu. Musím se přiznat, že stačí opravdu kousek a máte energie dostatek. Na cokoli.

Moc děkuji za super „věc“.

Markéta V.


 

Dobrý den Martino,

je skvělé, že jste udělala tyčinku s mladým ječmenem. Já ho piji každý den a velice mě nabíjí a udržuje při „životě“. Ve formě tyčinky mě ale moc nadchla, je to velice chutné a skladné při běhu i na kole :o) děkuji.

Jiří H.


 

Tyčinka má výbornou chuť, zažene hlad i chuť , nosím jí stále v kabelce a všude. Manžel je řidič a bere si ji na dlouhé cesty autem. Velice si pochvaluje, že za volantem neusíná a není unavený.

Zdravím Jarka Šťastná