Akce

AKCE – Masáže studentek fyzioterapie

I tento akademický rok budou probíhat masáže studentek fyzioterapie, příspěvek za terapii bude 400 Kč/hod (pro studenty 300 Kč/h). Při terapii jsou použity masážní techniky – Breussova masáž, baňky, reflexní terapie a další. Prosím berte v úvahu, že se jedná o... číst více

Zajímavosti

Harmonizace čaker

Harmonizace Čaker

Harmonizace Čaker

Čakry jsou energetická centra v těle, kterých je velký počet. Nejdůležitějších je 7 hlavních čaker, které jsou rozmístěny podél páteře. Čakry ovlivňují celý náš život. Zjednodušeně řečeno pokud jsou v harmonii a energie přes ně protéká plynule a není ničím blokovaná, pak plyne harmonicky i náš život. Jakákoliv disharmonie v čakrách působí disharmonicky na náš život.

Každé čakře přináleží určité téma našeho života – materiální přežití a ukotvení na zemi, vztahy, postoje k sobě, láska, sebevyjádření a duchovní rozvoj. Zjištění blokací probíhá pomocí kyvadla a posléze se dalšími technikami čakry harmonizují. Toto srovnání nemusí být trvalé.

Pokud neodstraníte příčinu zpomalování toku energie – tzv. blokace, dojde opět k omezení příjmu energie do této oblasti těla, kde můžou opětně nastat problémy, ať s funkcí orgánů a nebo i v psychice , která je tím rovněž ovlivněna.