Akce

Nově ! Akce na listopad a prosinec

Zdravotní masáže studentek fyzioterapie každý čtvrtek odpoledne. Při masáži jsou použity fyzioterapeutické techniky, Breussova masáž, popř. reflexní terapie. Prosím berte v úvahu, že se jedná o práci studentek, proto také procedura stoji jen 300 Kč/hod. Je ale možné ,... číst více

Zajímavosti

Harmonizace čaker

Harmonizace čaker

Harmonizace čaker

Čakry jsou energetická centra v těle, kterých je velký počet. Nejdůležitějších je 7 hlavních čaker, které jsou rozmístěny podél páteře. Čakry ovlivňují celý náš život. Zjednodušeně řečeno pokud jsou v harmonii a energie přes ně protéká plynule a není ničím blokovaná, pak plyne harmonicky i náš život. Jakákoliv disharmonie v čakrách působí disharmonicky na náš život.

Každé čakře přináleží určité téma našeho života – materiální přežití a ukotvení na zemi, vztahy, postoje k sobě, láska, sebevyjádření a duchovní rozvoj. Zjištění blokací probíhá pomocí kyvadla a posléze se dalšími technikami čakry harmonizují. Toto srovnání nemusí být trvalé.

Pokud neodstraníte příčinu zpomalování toku energie – tzv. blokace, dojde opět k omezení příjmu energie do této oblasti těla, kde můžou opětně nastat problémy, ať s funkcí orgánů a nebo i v psychice , která je tím rovněž ovlivněna.