Akce

AKCE – Masáže studentek fyzioterapie

I tento akademický rok budou probíhat masáže studentek fyzioterapie, příspěvek za terapii bude 400 Kč/hod (pro studenty 300 Kč/h). Při terapii jsou použity masážní techniky – Breussova masáž, baňky, reflexní terapie a další. Prosím berte v úvahu, že se jedná o... číst více

Zajímavosti

Reiky

Lečivá energie

Léčivá energie (30-60 min.)

Působením léčivé energie dochází k zásobení všech důležitých orgánů a tělesných oblastí touto životní energií. Má vliv jak na příčiny, tak i na důsledky problémů. Naším tělem procházejí energetické vodivé dráhy – meridiány a energetická centra – čakry . Ve zdravém těle prochází energie stejnoměrně. Podstatou vzniku nemocí je vždy nějaké narušení rovnováhy. Dodání energie harmonizuje a tím i uzdravuje.

Léčivá energie je vhodná při odstraňování bloků na těchto meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech. Pomáhá například při rekonvalescenci po operacích, bolestech hlavy, alergiích, porušené imunitě, léčení různých zranění, ale i prosté pomoci při únavě a depresích. Základní terapie působí na celý organismus. Má vliv jak na příčiny, tak na důsledky problémů. Ošetření nenahrazuje lékařskou péči, ale je doplňující prostředek umožňující rychlé uzdravení.

Působení léčivou energií je vhodné i jako umocnění masáže.