Akce

AKCE – Masáže studentek fyzioterapie

I tento akademický rok budou probíhat masáže studentek fyzioterapie, příspěvek za terapii bude 400 Kč/hod (pro studenty 300 Kč/h). Při terapii jsou použity masážní techniky – Breussova masáž, baňky, reflexní terapie a další. Prosím berte v úvahu, že se jedná o... číst více

Zajímavosti

Masáže

Přečtěte si také: Jdete poprve na masáž?

Reflexní masáž

Reflexní terapie je založena na principu blízkém akupresuře, ale je zcela neinvazivní. Stlačováním bodů na těle jsou ovlivňovány svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Často odstraní i letité problémy. Využívá se reflexní masáž nohou, reflexní masáž zad, šíje i hlavy. Harmonizuje energie JIN a JANG.

Reflexní Masáž
Krční masáž

Masáž – odblokování krční páteře

Speciální masáž zaměřená na odblokování krční páteře, bolesti ramen a hlavy. Masáž uvolňuje strnulou šíji a ramena, pomáhá odstranit bolesti hlavy i bolesti krční páteře. Odstraňuje i časté bolesti bederní páteře.

Rekondiční a regenerační masáž

Zaměřuje se především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnuje i celému tělu. Zlepšuje krevní oběh a zkvalitňuje regeneraci sil.

Regenerační a Rekondiční Masáž
Relaxační Masáž

Relaxační masáž

Je velice důležitá v dnešní uspěchané době, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Pomáhá od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, podporuje krevní oběh, lymfatický systém a podporuje vyloučení toxických látek z organismu.   Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.