Akce

Nově ! Akce na listopad a prosinec

Zdravotní masáže studentek fyzioterapie každý čtvrtek odpoledne. Při masáži jsou použity fyzioterapeutické techniky, Breussova masáž, popř. reflexní terapie. Prosím berte v úvahu, že se jedná o práci studentek, proto také procedura stoji jen 300 Kč/hod. Je ale možné ,... číst více

Zajímavosti

masáže

masáže

Masáže

Přečtěte si také: Jdete poprve na masáž?

Reflexní masáž

Reflexní terapie je založena na principu blízkém akupresuře, ale je zcela neinvazivní. Stlačováním bodů na těle jsou ovlivňovány svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Často odstraní i letité problémy. Využívá se reflexní masáž nohou, reflexní masáž zad, šíje i hlavy. Harmonizuje energie JIN a JANG.

Masáž – odblokování krční páteře

Speciální masáž zaměřená na odblokování krční páteře, bolesti ramen a hlavy. Masáž uvolňuje strnulou šíji a ramena, pomáhá odstranit bolesti hlavy i bolesti krční páteře. Odstraňuje i časté bolesti bederní páteře.

Rekondiční a regenerační masáž

Zaměřuje se především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnuje i celému tělu. Zlepšuje krevní oběh a zkvalitňuje regeneraci sil.

Relaxační masáž

Je velice důležitá v dnešní uspěchané době, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Pomáhá od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, podporuje krevní oběh, lymfatický systém a podporuje vyloučení toxických látek z organismu.   Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.

Krční masáž

Krční masáž