Ukončení masáží a terapií

Vážení klienti a klientky,  zároveň většinou i přátelé 😊

Po 10 letech jsem byla svým tělem jemně upozorněna, že ho velice přepínám a že už nemůže, když jsem ho neposlechla, nedala mu žádnou regeneraci a odpočinek, tak se ozvalo razantněji a razantněji, až v květnu 2019 mi dalo vědět, že takhle ne!

Měla jsem zánět šlach palců na levé i pravé ruce, zápěstí, tenisový loket na obou rukách a po náročných a zdlouhavých terapiích jsem skončila s ortézami na obou rukách a Epikondylárními páskami na oba lokty ☹ Takže celé léto jsem nemohla nejen masírovat, ale ani vařit, uklízet…ani jezdit na kole nebo chodit s hůlkami – nordic walking….bylo to smutné léto.

V září jsem to musela vyřešit. Bylo jasné, že masírovat již určitě nebudu. Myslela jsem si, že budu pokračovat alespoň v terapiích, ale byla jsem nucena přehodnotit svůj dosavadní přístup,  tzn. : „Kdo chce spasit svět, musí nejdříve spasit sebe !“

Takže v září jsem nastoupila jako učitelka v  MŠ  – moje druhá láska (děti), po celostních terapiích 😊.  Velice si to užívám a vidím, že děti také 😊. Je možné, že někdy v budoucnu se k terapiím vrátím, ale v brzké době to nebude.

Jediné, co si ponechávám, tak jsou prezentace, přednášky a prodej zelených potravin – Mladý ječmen a Chlorella pyrenoidosa  (můžete mě kontaktovat kdykoliv – dodám, alespoň se ještě potkáme 😊)

Velice Vám všem děkuji za vaši přítomnost, vaše zkušenosti, které mě vedly a vedou dál na mojí cestě poznání a přeji vám, ať včas pochopíte, jakou cestou se dát a užíváte si ji v radosti a zdraví.

Ať pochopíte, že vše zvládnete sami, když se budete řídit svým srdcem a poslouchat své tělo 😊 

Moc jsem si to s vámi užila. Děkuji.

S láskou  Martina

P.S. kdo chce dostat informaci, že budu pořádat někdy v budoucnu nějakou akci, třeba zdravotní cvičení nebo jen povídání o zdraví, energiích, meditace…, tak stačí  sledovat stránky 🙂

 

Napsat komentář