Masáže

Relaxační masáž (60 min. - 90 min.)

MasážAromatická relaxační masáž

Jedná se o velmi jemnou relaxační masáž celého těla spojenou s léčivými účinky éterických olejů.

Součástí masáže je zábal lávovými kameny a po celou dobu detoxikační zábal chodidel. Příjemným zakončením je i masáž chodidel.

Masáž přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu – rozproudí lymfatický systém – podporuje krevní oběh a vyloučení toxických látek z organismu.

Používají se při ní jemné pomalé hmaty pro navození klidu a pohody. Masáž je doprovázena vůní aromalampy a relaxační hudbou. Po celou dobu na Vás působí léčivé ruce terapeutky

Masáž celého těla, lávové kameny, detoxikační zábal – 90 minut

Masáž zad + ruce nebo nohy, lávové kameny, detoxikační zábal – 60 min.

Zdravotní masáž (60 min.)

Masáž

Při zdravotní masáži se využívá různých druhů masáží a terapií na uvolnění blokací páteře, ztuhlosti, zkrácení a bolestivosti svalstva. Terapeutka popř. doporučí kompenzační cvičení.

Skládá se z těchto masáží:

Reflexní masáž

Reflexní terapie je založena na principu blízkém akupresuře, ale je zcela neinvazivní. Stlačováním bodů na těle jsou ovlivňovány svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Často odstraní i letité problémy. Využívá se reflexní masáž nohou, reflexní masáž zad, šíje i hlavy.

Masáž – odblokování krční páteře

Speciální masáž zaměřená na odblokování krční páteře, bolesti ramen a hlavy. Masáž uvolňuje strnulou šíji a ramena, pomáhá odstranit bolesti hlavy i bolesti krční páteře.

Klasická masáž

Zaměřuje se především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnuje i celému tělu. Zlepšuje krevní oběh a zkvalitňuje regeneraci sil.

Breussova masáž

Breussova metoda spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, uvolňuje fyzické, psychické a energetické bloky, pomáhá správnému postavení páteře, zmírňuje svalovou dysbalanci, je prevencí onemocnění páteře a uvolňuje zádové svalstvo. Významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a tak je řešením mnoha problémů, obzvláště v oblasti kříže a beder. Je vhodná při akutních i chronických problémech zad. Je velmi šetrná, takže ji lze použít i u starších lidí a dětí.

Zdravotní masáž studentek fyzioterapie (60 min.)

Masáž studentek fyzioterapie, které v roce 2019 zakončí bakalářské studium.

Viz. Zdravotní masáž

Masáže budou probíhat vždy po domluvě.

Objednávky na tel: 720 101 105 (odpoledne)

Transformační masáž (90 min.)

Je to již pokročilá masážní terapie a může být provedena až po předchozí přípravě či po zkušenostech s léčením energií.

Při této masáži dochází ke komplexnímu léčení energií v celém těle, k čištění a zpracování hlubokých bloků, strachů, potlačených emocí. Dochází k aktivaci lásky a víry v nejvyšším vědomí do celého energetického systému. Stanete se vnímavějšími, zvýšíte své vibrace. Dle potřeby je doplněna i terapií křišťály nebo oxygenoterapií. Je kombinací relaxační masáže a energetického působení.