Semináře a Kurzy

[et_pb_section admin_label=”Section” fullwidth=”off” specialty=”on”][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Sidebar” global_module=”105″ orientation=”left” area=”sidebar-1″ background_layout=”light” remove_border=”off” module_id=”sidebar-left” saved_tabs=”all”] [/et_pb_sidebar][et_pb_text admin_label=”Akce nadpis” global_module=”104″ saved_tabs=”all” background_layout=”light” text_orientation=”left” disabled=”off” disabled_on=”on|on|” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Akce

[/et_pb_text][et_pb_blog admin_label=”Akce Obsah” global_module=”233″ saved_tabs=”all” fullwidth=”on” posts_number=”1″ include_categories=”5″ show_thumbnail=”on” show_content=”off” show_more=”on” show_author=”off” show_date=”off” show_categories=”off” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” module_id=”akce-obsah”] [/et_pb_blog][et_pb_text admin_label=”Zajímavosti nadpis” global_module=”100″ saved_tabs=”all” background_layout=”light” text_orientation=”left” disabled=”off” disabled_on=”on|on|” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zajímavosti

[/et_pb_text][et_pb_blog admin_label=”Zajímavosti obsah” fullwidth=”on” posts_number=”1″ include_categories=”6″ show_thumbnail=”off” show_content=”off” show_more=”off” show_author=”off” show_date=”off” show_categories=”off” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” module_id=”zajimavosti-obsah” saved_tabs=”all” global_module=”98″] [/et_pb_blog][/et_pb_column][et_pb_column type=”3_4″ specialty_columns=”3″][et_pb_row_inner admin_label=”Řádek”][et_pb_column_inner type=”4_4″ saved_specialty_column_type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Semináře a Kurzy

NOVÉ

Seminář a praktické procvičování – ŽIVOT V HARMONII

Propojení těla a vědomí

První část:
– dozvíte se, jak k používat tenisový míček pro úlevu od bolesti v různých částech těla
– uvolnění reflexní terapií
– akupresura
Cíl: uvolnění fyzického těla

Druhá část:
– relaxační a meditační techniky
– uvolnění pomocí dechu, pohybu, hlasu, koncentrace na určitý bod..
Cíl: uvolnění nahromaděných stresů, strachů, úzkostí

Třetí část:
Zákon přitažlivosti v praxi:
– příběhy, úvahy, sdílení, otázky, odpovědi
– jak se naladit na splnění touhy?
– jak přijmout to co je?
– je to jen náhoda?
Cíl: jak mít život v harmonii

Místo a čas

Praha: 22.1., 31.1. a 20.2. (17,30 – 20,00)

Blatná: 25.1. (17,00 – 20,00)

NUTNÁ REZERVACE NA TEL. ČÍSLO: 721 953 464

Vstupné: DOBROVOLNÉ

DLOUHODOBĚ PROBÍHÁ

Kurz – Základy domácí zdravotní masáže

Kurz je určen pro laickou veřejnost. pro všechny, kdo se chtějí naučit základy domácího masírování.
Masáž probíhá ve dvojicích – manželé, partneři, ale i kamarádky, kamarádi.

Masáží druhé osobě umožníte dokonalé odreagování od starostí všedního života, skvělou relaxaci, úlevu svalům, psychickou i fyzickou regeneraci.
Po kurzu a s trochou tréninku budete schopni provést jednoduchou ozdravnou masáž zad.
Součástí kurzu je procvičování hmatů na druhé osobě, proto si přiveďte někoho, kdo se bude chtít také učit masírovat a zároveň si to bude užívat.
Ulevit někomu od bolesti je velice šlechetné, ale je k tomu potřeba i určitá dovednost, vědět jak se dotknout, aby výsledek byl pro partnera příjemný, regenerační a uzdravující.

Obsah kurzu:
 • základy o těle, masážní pomůcky, olejíčky
 • chování před a po masáži
 • základní masážní hmaty,
 • základy reflexní terapie, stimulace bodů na chodidle
 • vhodný postup při masáži
 • použití masážních pomůcek – silikonové baňky, masážní trojnožka, akupresurní míček
 • individuální procvičování každého účastníka, zpětná vazba
 • ukázka základní masážní sestavy

S sebou:
podložku – nejlépe karimatku, pohodlné oblečení na převlečení a oblíbenou meditační hudbu
Akční cena: pro pár 2 500,- 1900,- / 2,5 hod
Termín: Středa celý den, ostatní dny po domluvě

 

Kurz – Základy domácí relaxační olejové masáže

Kurz je určen pro všechny, kdo se chtějí naučit základy relaxačního masírování pro doma, umění uvolnit tělo i mysl. Vhodné hlavně pro partnerské páry, ale také blízké přátele.

Masáží druhé osobě umožníte psychickou i fyzickou regeneraci, ale hlavně maximální relaxaci! Po kurzu a s trochou tréninku budete schopni provést jednoduchou relaxační masáž celého těla. Součástí kurzu je procvičování masáže na druhé osobě, proto si přiveďte někoho, kdo se bude chtít také učit masírovat a zároveň si to bude užívat!
Potěšit partnera relaxační masáží je skvělé, ale je potřeba i určitá dovednost, vědět, jak se dotknout, aby výsledek byl pro partnera příjemný a úžasně relaxační.

Obsah kurzu:
 • základy o těle, masážní pomůcky, olejíčky
 • chování před a po masáži
 • naučíme se pracovat s tělem, ale i s energií
 • základní principy doteku,
 • vnímání těla a jiné
 • propojení masáže s hudbou
 • vhodný postup při masáži
 • použití masážních pomůcek
 • individuální procvičování každého účastníka, zpětná vazba
 • zjistíme, že si užíváme obě role – masírovaného i masírujícího :o)
 • ukázka základní masážní sestavy

S sebou: podložku – nejlépe karimatku, pohodlné oblečení na převlečení a oblíbenou meditační hudbu
Akční cena: pro pár 2 500,- 1900,- / 2,5 hod
Termín: Středa celý den, ostatní dny po domluvě

Všechny kurzy se konají na adrese Zelené Oázy.

JIŽ PROBĚHLO

Přednáška – Cesta ke zdravému tělu: Co o Vás prozradí oči?

1. Přednáška ze série – s praktickou ukázkou a procvičením, zaměřená na Vaše zdraví

Přijďte si poslechnout, co o Vás prozradí oči. Věděli jste, že existují pouze dvě základní barvy očí? Že zelené oči jsou vlastně modré oči se žlutým zabarvením? Co znamenají hnědé skvrny v oku? Co jsou stresové kruhy?
Oko je propojeno s celým naším tělem. Díky velké citlivosti tohoto propojení se jakékoli zdravotní změny v organismu začnou zakreslovat v oku. Pomocí určitých barev, znamének, značek a lagun je v oční duhovce zaznamenán celkový stav těla. Oční duhovka je vlastně mapou, kde každé místo reprezentuje určitý orgán nebo systém v těle. Pomocí této metody lze rozpoznat chorobu dříve, než si uvědomíme, že není něco v pořádku.

Pro koho je přednáška určena?

Je vhodná pro každého, kdo chce porozumět svému tělu, umět předcházet nemocem nebo jak přispět k uzdravení. Je vhodná pro maminky, které se věnují prevenci dětí a nečekají až na nemoc.

Naučíte se

Rozpoznávat hlavní znaky v oční duhovce, v praxi se pomocí lékařské lupy podíváte do očí a zkusíte určit, k čemu je majitel oka více náchylný a na co si má dát pozor.

Bonus: ukázka základních reflexních bodů na chodidle. Body si ukážeme nejen v oku, ale i na chodidle.

Termín: 20. června 17:00–20:00
Cena: 300 Kč
Přihlášení na akci: zde

 

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][et_pb_row_inner admin_label=”Řádek” padding_mobile=”off” use_custom_gutter=”off” column_padding_mobile=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” parallax_2=”off” parallax_method_2=”off”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Přejete si dostávat informace o novinkách a speciálních akcích?

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]
[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section]