Terapie

Diagnostika a léčba zdravotního stavu

Irisdiagnostika

Obsahuje vyšetření z oční duhovky a plosky nohy

Irisdiagnostika je určování diagnózy z oční duhovky. Oko je propojeno s celým naším tělem. Díky velké citlivosti tohoto propojení se jakékoli vytvářející zdravotní změny v organismu, hned v počátku, zakreslují v oku. V oku odkrýváme nejen důsledky, ale hlavně příčiny zdravotních problémů. Oko je odrazem našeho životního stylu. Irisdiagnostika odhaluje nejen nemoci, ale psychiku člověka.

U dětí je úžasným nástrojem k zjištění genetických predispozicí a podle výsledků můžeme těmto onemocněním předejít.

Jak probíhá terapie:

Terapeutka prohlédne obě oči lékařskou lupou se světlem. Všechny barvy, znaménka, skvrny zakreslí do slepé mapy. Potom pomocí srovnávacích obrázků a fotografií Vám přesně ukáže a vysvětlí, která značka co znamená.

Potvrzením správné diagnózy pak bude ještě reflexní diagnostika plosky nohy. Na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení. Na reflexních zónách se dá provést velmi přesná diagnostika stavu jednotlivých orgánů a to podle bolestivosti v oblasti reflexních bodů. Disharmonie orgánu se projeví bolestivě a míra bolestivosti udává míru narušení orgánu.

Terapeutka určí celkový zdravotní stav včetně geneticky daných vlivů, aktuálního zdravotního stavu a možných budoucích obtíží.

Na základě vyšetření Vám dá doporučení ohledně stravy, bylinek, přírodních doplňků, popř. další terapie . Vše pak záleží pouze na Vás.

Oxygenoterapie

oxygenoterapie - kyslikova terapieOxygenoterapie je léčebná a regenerační metoda založená na principu inhalace přiměřených dávek kyslíku.

Zvýšení dodávky kyslíku tkáním, čistí krev, zlepšuje účinek obranných mechanismů, urychluje regeneraci buněk, zabraňuje předčasnému stárnutí. Inhalace kyslíku je absolutně přírodní a čistou metodou s prokázanými léčebnými a posilovacími účinky bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Je součástí ozdravných i preventivních programů v oblasti prosazování zdravého životního stylu.

30 min. – kyslíková terapie, dýchací cvičení, vitamínový nápoj

60 min. – kyslíková terapie, dýchací cvičení, vitamínový nápoj, detox. zábal + masáž chodidel

Je vhodná při nemoci nebo jako prevence:

* posiluje imunitní systém,
* zabraňuje vzniku mnoha závažných i méně vážných chorob,
* zmírňuje symptomy alergií, astmatu a onemocnění dýchacích cest,
* urychluje proces uzdravení
* mírní bolesti hlavy,
* neutralizuje důsledky stresu, zlepšuje náladu
* pomáhá obnovit zdravý a kvalitní spánek,
* pomáhá zvyšovat koncentraci a zlepšuje paměť,

Pro sportovce:

* zvyšuje úroveň tělesné energie,
* rychlá regenerace
* zlepšuje krevní oběh,
* zlepšuje metabolismus organismu,

Pro kosmetické účely:

* omlazuje tělo,
* působí na pleť, vypínají se a vyhlazují vrásky
* snižuje nebezpečné důsledky stresu

Důležitou součástí je i přidání vitaminové léčby a dechových cviků. Tato terapie je vhodná jako samostatná, ale leze ji výborně použít i jako doplňkovou metodu k dalším procedurám a terapiím.

Oxygenoterapie není doporučena

* při epilepsii
* při zvýšení činnosti štítné žlázy
* po transplantaci orgánů

Elektropunktura

Elektropunktura vychází z léčebných metod tradiční čínské medicíny a místo jehel používá elektrickou sondu.

Tato sonda se přikládá na akupunkturní body. Stimulováním akupunkturních bodů sondou přístroje můžeme pozitivně ovlivnit tělesné orgány a uvést do rovnováhy zdravotní potíže při poruchách jejich funkce.

Dobrých výsledků se dosahuje zejména u neuralgií a nervových paralýz, léčí převážně bolestivé stavy, poruchy motorických funkcí, akutní i chronické bolesti kolen, ramen i páteře. Lze úspěšně léčit i degenerativní onemocnění kloubů, lehčí poúrazové stavy i bolesti hlavy. Je doporučována místo akupunktury i pro svůj kladný vliv na psychiku (mnoho lidí, ale hlavně dětí se jehel bojí) je vhodná i u dětí, seniorů, u rekonvalescentů apod. Může být pomocníkem při zdravotní masáži.

Harmonizace čaker

čakryJe sestavena ze zjištění blokací energie, stanovení duchovní příčiny nemocí , harmonizace čaker , doplnění energie, Channelingu.

Vhodná při úzkostech, nedostatku energie, pocitu vyčerpání, neurčitých bolestech, opakujících se zdravotních a psychických problémech. Pomůže Vám najít vaši cestu lásky a spokojenosti.

Toto srovnání může být trvalé. Pokud odstraníte příčinu zpomalování toku energie – tzv. blokace, dojde opět k navýšení příjmu energie.

Cestu můžete nalézt hned po první terapii, ale také Vám to může trvat o něco déle, potom doporučuji alespoň 3-5 terapií.

Řízená meditace

Meditace slouží jako relaxace těla ,ale i odstraňuje z podvědomí staré vzorce chování a negativní programy. Jakmile je mozek v meditativním stavu, celé tělo regeneruje a dochází k hlubokému uvolnění těla i mysli. Nervová soustava pak může odbourat stres, úzkost a strach.

Z vědeckých studií nyní už víme, že meditace poskytuje hlubší obnovu a léčení než spánek. Pod vedením terapeutky si uvolníte tělo i mysl a pocítíte příval pozitivní energie.

Skupinové terapie

Prožitkové semináře a kurzy

Viz. AKCE