Zkušenosti Klientů

[et_pb_section admin_label=”Section” fullwidth=”off” specialty=”on”][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Sidebar” global_module=”105″ orientation=”left” area=”sidebar-1″ background_layout=”light” remove_border=”off” module_id=”sidebar-left” saved_tabs=”all”]

[/et_pb_sidebar][et_pb_text admin_label=”Akce nadpis” global_module=”104″ saved_tabs=”all” background_layout=”light” text_orientation=”left” disabled=”off” disabled_on=”on|on|” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Akce

[/et_pb_text][et_pb_blog admin_label=”Akce Obsah” global_module=”233″ saved_tabs=”all” fullwidth=”on” posts_number=”1″ include_categories=”5″ show_thumbnail=”on” show_content=”off” show_more=”on” show_author=”off” show_date=”off” show_categories=”off” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” module_id=”akce-obsah”]

[/et_pb_blog][et_pb_text admin_label=”Zajímavosti nadpis” global_module=”100″ saved_tabs=”all” background_layout=”light” text_orientation=”left” disabled=”off” disabled_on=”on|on|” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zajímavosti

[/et_pb_text][et_pb_blog admin_label=”Zajímavosti obsah” fullwidth=”on” posts_number=”1″ include_categories=”6″ show_thumbnail=”off” show_content=”off” show_more=”off” show_author=”off” show_date=”off” show_categories=”off” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” module_id=”zajimavosti-obsah” saved_tabs=”all” global_module=”98″]

[/et_pb_blog][/et_pb_column][et_pb_column type=”3_4″ specialty_columns=”3″][et_pb_row_inner admin_label=”Řádek”][et_pb_column_inner type=”4_4″ saved_specialty_column_type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zkušenosti Klientů

Jmenuji se Veronika A. je mi 43 let a roztroušenou sklerózou trpím již téměř 27 let. V roce 1986, kdy nemoc propukla, nebyly takové terapeutické možnosti, jako nyní k dispozici. I přes nepopíratelný pokrok v léčbě neexistuje ani dnes takový produkt, který by dokázal průběh a postupné zhoršování nemoci zvrátit a navrátit předchozí zdravotní stav.

Již 6 měsíců užívám oba produkty firmy GW – ječmen a chlorellu. Již po 1 týdnu jsem cítila zlepšení a příval energie. S úžasem zjišťuji, že jsem schopná podávat vyšší výkon, jak duševní tak tělesný. Dokonce mohu, byť nepatrně, ale přece, snižovat udržovací dávku kortikoidů. Nyní užívám 6 mg Medrolu denně, dříve to bylo 6 až 8 mg denně. Choroba způsobila, že velmi špatně chodím, neměla jsem prakticky žádnou fyzickou výdrž. To se postupně lepší, nyní se např. doma pohybuji pouze a jen s chodítkem. To je velmi povzbudivé, protože dříve jsem byla nucena používat invalidní vozík. Pokud počasí dovolí, budu s chodítkem vyrážet i ven, zatím používám čtyřkolový elektrický skútr.

Užívám 3 x denně necelou čajovou lžičku ječmene a 3 x denně 10 tablet chlorelly. Jsem nyní schopná zvednout se sama z lůžka, což bylo dříve možné jen s pomocí druhé osoby.

Jsem velmi spokojená a zůstanu i nadále věrným jedlíkem zelených potravin.

V Praze dne 18.3.2013


 

Byla jsem dnes u zubaře, vlastně jen na prohlídce. Nic mě v puse nebolí, ale tak aby paní zubařka eventuálně včas objevila, že mi praskla výplň nebo tak… (těch mám z let mládí blbého hodně).

Vždycky je to v té zubní ordinaci tak, že se na mě nejdřív vrhne sestra, aby odstranila zubní kámen, vyčistila mezizubní prostory a tak. Dnes mi koukla zrcátkem do pusy, a šla. Pak přišla zubařka, zkoukla mi zuby, zkonstatovala akorát odhalené krčky po stranách (když mi tam přejela tím jejím instrumentem, zabolelo to – ale ne tak jako v lednu, kdy jsem málem vyletěla do stropu). Jinak že nikde nevidí žádný problém. Nic s výplněma, nic s dásněma… zubní kámen zjevně taky žádnej (v lednu mi ty zuby čistily).

Proč ti to píšu asi tak… protože po večerech chroupám chlorellu, která v mých ústech zjevně koná dobré dílo. Dokonce i zánět dásní z minulého týdne zmiznul (jinak by se zubařka zmínila). Ještě tu pár zelených bonbonků mám.

Eliška


 

Zkušenost se svým synem 21 let.

V únoru 2013 spadl na sjezdovce v Rokytnici na lyžích. Naštěstí helmu na lyžích vždy používá (asi mu zachránila život). Po pádu zůstal ležet v bezvědomí, ve kterém byl asi 30 min. s občasným vědomím. Byl vrtulníkem transportován do Traumatologického centra v Liberci pro podezření na krvácení do mozku. Zde bylo provedeno celotělové CT. Závěr bezvědomí, otřes mozku, odřeniny v obličeji, naražená páteř a pravé rameno. Syn na JIPu odmítl ošetřování obličeje desinfekčními prostředky s tím, že maminka donese chlorellu a ječmen :o)

Úraz se synovi stal 11.2. a od 15.2. jsme obličej ošetřovali rozdrcenou chlorelou ve vodě. Vatu jsem namáčela do chlorel. roztoku a poťukávala obličej asi 3x denně. Již po 3 dnech se obličej začal hojit a do týdne neměl na obličeji ani stroupek. Syn ještě týden promazával obličej sádlem , aby zmizely načervenalé fleky po strupech a další týden již nebylo poznat, že měl někdy obličej odřený. Jinak syn jí a pije ZP asi 4 roky v preventivních dávkách, a to také určitě pomohlo k rychlejšímu hojení i celkové rekonvalescenci po úrazu.

Martina

syn1

16.2.2013

syn2

19.2.2013

syn3

23.2.2013

 

 

 

 

 


 

Bohužel další osobní zkušenost.

V únoru spadl syn na lyžích a v květnu já na kole :o( Zlomila jsem si klíční kost, zpřetrhala vazy v rameni , rozdrtila část ramenního kloubu. Zlomila lícní kost a horní čelist , rozsekla jsem si kůži nad okem, jak jsem si vrazila „berany“ do oka. Pod okem jsem měla velký hematom, ze kterého mi tekla krev do oka. Měla jsem také otřes mozku.

Ještě v nemocnici jsem si začala dávat chlorellu mezi horní patro a tvář. Každý den se hematom zmenšoval a zmenšoval se i velký otok tváře. Chlorella (jak jsem si uvědomila ) obsahuje hojivý chlorofyl a ten funguje.

Absolvovala jsem 3 operace a 3 celkové anestezie během 3 měsíců, takže velké zatížení organismu.

Protože mimo jiné také masíruji, potřebovala jsem co nejdříve rozcvičit a posílit pravé rameno (jsem pravák). Do té doby mne rodina myla, česala ..atd.,nemohla jsem vůbec nic dělat a byla jsem stále hrozně unavená.

Už v nemocnici jsem jedla chlorellu a pila ječmen a když jsem přišla domů, tak jsem si nasadila vyšší dávky – chlorelly asi kolem 50 i více a ječmen 5x denně. Jistě víš, že dostatek chlorelly se pozná podle zeleně zabarvené stolice, trvalo mi to asi 14 dnů , možná i déle než jsem toho dosáhla. To ukazuje na to, jak byl operacemi celý organismus vyčerpán a všechny živiny ze zelených potravin okamžitě spotřeboval. Po 1,5 měsíci jsem se šla domluvit na Rehabilitační kliku, jak mám posilovat.

Paní primářka mne zkontrolovala všechny rány, zkonstatovala, že je vše krásně zahojeno, nic není zatuhlé a řekla ať pokračuji v rehabilitaci ..? „Je to už 3 měsíce nebo více ?“ ptala se mne. Odvětila jsem, že je to 1,5měs. a že jsem se přišla poradit jak začít rehabilitovat. Napřed se divila a potom řekla : „ Jo, vy jste vlastně na tom zeleném :o)“ Ječmen obsahuje enzymy, které bych Vám stejně doporučila po operaci.

A já jsem si teprve teď uvědomila, že to není jen zásluhou toho , že „zelenáčky“ jsem jedla po a před operací, ale hlavně proto , že je užívám již více než 4 roky a to už se musí někde ukázat :o)

Nikdo z nás totiž netuší, co se mu kdy přihodí , ale je dobré BÝT VŽDY PŘIPRAVEN :O)

Říjen 2013 Martina S.


Od loňského roku jsem začala běhat ultramaratony (100km ultra traily v horském terénu). Je to cca 24 hodin nonstop zatížení na max. Ječmen jím asi 2 roky a ustálila jsem se na dávce 1 velká lžička 1 a ž 2x denně. Po ultratrailu si dávám ihned velkou dávku ječmene a pak 3x denně lžičku a musím říct, že jsem přesvědčená, že moje regenerace je nejrychlejší ze všech, co běží závod! Opravdu, zvlášť se mi to potvrdilo při posledním trailu před měsícem, kdy jsem měla jeden nebo dva dny trochu namožené nohy a pak ok. Žádné bolesti kloubů, vazů, šlach, chodidel, nic. Prostě jak po normálním výletu. Jsem z toho nadšená a přesvědčená, že za to všechno může opravdu ječmínek.

A co se týká chřipek a viróz – letos jsem ještě nic nechytila!! A to pracuju celý týden mezi lidmi, setkávám se s cca 50ti až 100 lidmi denně. Každou chvíli kolem mě někdo chrchlá a já jsem ok. Na zelené nedám dopustit!!!!

Katka

 

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][et_pb_row_inner admin_label=”Řádek” padding_mobile=”off” use_custom_gutter=”off” column_padding_mobile=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” parallax_2=”off” parallax_method_2=”off”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”3_4″][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section]